top of page

מדובר תמיד במפגש אינטימי מאוד עם האנשים הקרובים ביותר, כך שבתכנון נכון אפשר לעמוד בתנאי הגבלות המפגשים בתקופת הקורונה.

מדובר במפגש מרגש בו בעל/ת השמחה מקבל/ת מכל אחת מהמשתתפים/ות במעגל עצות/ברכות/ערכים הרלוונטיים לאירוע הנחגג, שיעמיקו את משמעותו ויעצימו אותו/ה בהמשך דרכו/ה בחיים.

כמנחה, אני בונה את המעגל ותכניו בהתאם לאירוע הנחגג ובהתאם לסיפורו/ה האישי/ ואופיו/יה של החוגג/ת.

לאחר גיבוש הקונספט והתכנים של המעגל המיוחד לכם אני מדריכה כל אחד ואחת מהמשתתפים באופן אישי מה להביא איתו למעגל (תוכן ממוקד שמתבסס על חוויות/סיפורים/זיכרונות ומתנות סמליות קטנות.

ההכנה לקראת המפגש ממלאת את ימיו של המשתתף/פת במעגל, בעשייה ותוכן מרגשים ומשמחים מאוד (עניין מבורך כשלעצמו בימים אלה).

אירוע קטן עם משמעות גדולה - אינטימי, מהותי ומשמח

דווקא בימים טרופים אלה, שהקורונה עדיין איתנו, אני ממליצה לא לוותר על חגיגת האירועים המשמחים בחיים.

בחגיגת אירוע משמח בהנחייתי, תוכל להוסיף לחייך ולחיי היקרים לך, כבר בשלבי ההתכוננות לאירוע ובוודאי במהלכו, רגעים של התרגשות, שמחה, משמעות ועומק.

אני מציעה לך לחגוג אירוע מיוחד בחייך במעגל של שמחה: לילדת בת מצווה, לילד בר מצווה, לחוגג/ת יום הולדת מיוחד ועוד.

מזה כ-8 שנים אני זוכה לערוך מעגלי שמחה עם האנשים הקרובים ביותר לחוגג/ת בנקודת משמעותיות בחייו/ה, שהינם מפגשים מרגשים ומעצימים בנקודות משמעותיות בחייו/ה של החוגג/ת.

2/11/2020

פגישה בעת קורונה 

כשדנה התקשרה לברר פרטים נוספים בעניין אפשרות לחגיגת בת מצווה לבתה במעגל שמחה, הסברתי לה שבשלב הראשון אנחנו נפגשות, ובפגישה אני אוספת את הפרטים הדרושים לי לצורך גיבוש תכניו ואופיו של המעגל המיוחד להם.

דנה נבהלה ואמרה :"אבל עכשיו קורונה , אז מה עושים ?"

הסברתי לה כי נתאים כמובן את אופן קיום הפגישה לתנאים המתבקשים הקשורים לקורונה ולתנאים המתבקשים על ידה, על מנת שיהיה הכי נוח, בטוח ונכון.

"קשב לצרכים והיענות להם" הוא בסיס המהות של מעגל השמחה כולו , אז ברור שהתחלתו צריכה להיות בקשב למתכנן החגיגה.

אמרתי לה מהן האפשרויות השונות לקיום המפגש ודנה בחרה להיפגש בחצר גינת ביתי השקטה, באוויר הפתוח והנעים, וכך התחלנו את החגיגה...

בבניית מעגל שמחה ובמהלכו נדרש ממני קשב רב לפרטים רבים, על מנת שחוגג השמחה וכל אחד ממשתתפי המעגל יזכו לחוויה משמעותית, מרגשת, עמוקה ומשמחת כל כך.

הקשב הראשוני לצרכיה של דנה עקב הקורונה, אפשר לנו מפגש רגוע, נינוח, אינטימי ובטוח, שבו אספתי את כל הפרטים הדרושים לי כדי לגבש את תכניו ואופיו של המעגל המיוחד להם (בהתאם לסיפורה האישי ואופייה המיוחד של הבת ובהתאם לסיפורים הקשורים לכל אחד ממשתתפי מעגל השמחה, שנבחרו במהלך הפגישה למעגל הקפסולה הקטן).

כשדנה הלכה היא חייכה ואמרה : היה לי כל כך טוב לדבר על התוכן הזה, ושכחתי לזמן מה את ענייני הקורונה ...

עכשיו אני יוצאת לדרך ומתחילה ליצור את מעגל השמחה ...החגיגה כבר התחילה...

10/11/2020

הרהור בסופה של השנה האזרחית

אף פעם לא התחברתי לחגיגות ה 31/12 או הרגשתי צורך כלשהו לחגוג מועד זה. אני באופן אישי מחוברת מאוד לראש השנה שלנו וממנו אני מתחילה בכל פעם שנה חדשה ומתקדמת בחיי.

בחודש דצמבר האחרון עברתי תהליך מיוחד מאוד מבחינה מקצועית. התעסקתי במהלכו בתשוקה גדולה בתהליך מיתוג של "מעגלי השמחה " שלי, שהושלמו בו כל הפרטים המהותיים ונשאר רק לשתף אותם עם העולם.

בתהליך המיתוג, אותו מלווה במקצועיות וברגישות רבה המעצבת הגרפית לירון סלמה טוקטה מלאת החיים , מצאתי את עצמי נזכרת בהנאה במה שאפיין את העשייה המקצועית שלי במהלך חיי כעורכת דין מומחית בתחום דיני העבודה, במה שמאפיין את העשייה שלי בתחום מעגלי השמחה בשנים האחרונות, במעבר ההדרגתי בין התחומים ובעיקר במה שאני זוכה כל חיי לתת לאחרים בדרכים מגוונות (ולא משנה באיזה תחום), ובמה שאני זוכה לקבל מהם.

בשעות אלה ממש, סיימתי לאסוף בהנאה חומר רב לאתר החדש המתהווה שלי.

ופתאום, דווקא עכשיו, אני בוחרת להודות (סוג של חגיגה ) על דרכי כולה, שבה אני מגלה את עצמי במהלך מתן העזרה לאחרים למצוא את דרכם .

וביטא זאת יפה כל כך עידן דיין בשירו "דרך" :

?שאלתי : מהי דרכי"

עובר אורח

 :ענה

הדרך הטובה ביותר

למצוא את

 - דרכך

היא לעזור לאדם אחר

למצוא את

.דרכו

,ענה

ולדרכו פנה "

31/12/2020

על תמיכה מקיפה ועל גילויים

היום לפני 411 שנים גילה גלילאו גליליי את ארבעת הירחים הגדולים המקיפים את הכוכב צדק במחזוריות קבועה.

אירוע זה מזכיר לי את מעגלי השמחה שאני יוצרת ומנחה שמקיפים ותומכים בחוגג/ת האירוע באופן משמעותי כל כך וממשיכים להדהד ולתמוך שנים רבות לאחר האירוע (כמו הירחים סביב הכוכב צדק).

אבל מה שמרגש אותי עוד בהקשר זה הוא עצם הגילוי !

כשהבת האמצעית שלי, התקרבה לגיל בת מצווה, היא בקשה ממני להכין עבורה חגיגה אינטימית עם בנות המשפחה בהנחיה אישית שלי.

בניתי לה אירוע מיוחד ובמהלך הכנתו, זכיתי לגלות ולהתעמק בזוויות ובאיכויות נוספות שלה, והזדמן לי לפגוש את הבת שלי ולהתאהב בה באור נוסף ואחר ממה שהכרתי ברצף החיים. נולד אירוע מופלא וקסום שעדיין מהדהד בחיינו.

אחרי האירוע הפרטי לבת שלי יצרתי והנחתי מעגלי שמחה נוספים בנושאים שונים ובתשוקה גדולה אך המשכתי לעסוק במקצועי דאז-עריכת דין, עד שהבנתי שהייעוד האמיתי שלי הוא ללוות וליצור לאנשים חוויה דומה לזו שעברה עלי אישית, על בתי ועל החוגגים איתנו. החלטתי להתמקד במתנה שקבלתי שמאפשרת לאנשים לחגוג אחרת והופכת אירועים מצומצמים לחוויה איכותית ומשמעותית כל כך לכל המשתתפים.

07/01/2021

על פעילות חיובית ומרגשת בזמן הסגר

לאחר שסיימתי לגבש את הקונספט של חגיגת בת המצווה שאנחה ב"ה במרץ הקרוב, יצאתי לחפש איצטרובלים שאני רוצה לשלב בסנטר של מעגל השמחה הספציפי הזה. בחגיגת האירוע נשב במעגל שבמרכזו "סנטר" ייחודי אותו אני מעצבת ויוצרת בכל פעם מחדש, בהתאם לאופיו המיוחד של האירוע ושל החוגג. ילדת בת המצווה הקרובה אוהבת מאוד טיולים בטבע ואת הים, ואני מתכננת לה את תוכן הסנטר בהתאם, ונהנית לי גם מאיסוף הפריטים הרלבנטיים.

אני מאמינה שהתפאורה של מעגל השמחה היא דרך נוספת לגעת בנפשה של החוגגת ותורמת לכך שהתכנים שיועברו לה באירוע, יועברו בערוץ הנכון רק לה.

כל מעגל הוא עולם !

במקביל אלי, אמה של בת המצווה עוסקת גם היא עכשיו בהכנת התכנים שיעברו לבתה ממנה, לאחר ששוחחנו על כך ארוכות וגבשנו יחד את הדברים.

בקיצור – ת ע נ ו ג !

איזה כייף להעביר את ימי הסגר בעיסוק בטוב, בזיכרונות, בתקוות ובערכים, ולא להיות מרוכזים בענייני הקורונה...

בימים אלה אני מנחה גם את שאר המשתתפים במעגל החגיגה המצומצם, כדי שגם הם יתחילו להנות מהחגיגה כבר מעכשיו...

12/01/2021

חודש שבט - על התחדשות / שינוי / פריחה

בחודש זה אני נזכרת בכל פעם מחדש בשינוי המשמעותי שבחרתי לעשות בפן המקצועי שלי- ההתחדשות שלי ! שכל שנה מתחדשת ומקבלת דיוק נוסף...

23 שנה הייתי עורכת דין בעלת משרד בוטיק בתחום דיני העבודה, מאות לקוחות (מעסיקים) ו-3 ספרים רבי מכר פרי עטי, שמאוד אוהבת את עבודתה.

בשנים האחרונות (לאחר עיסוק במקביל בשני תחומים) החלטתי להתמקד במתנה שקבלתי, שמאפשרת לאנשים לחגוג אחרת והופכת אירועים מצומצמים לחוויה איכותית ומשמעותית כל כך.

14/01/2021

על כדור פתיתי שלג

השלג בחרמון השבוע מזכיר לי את הכדורים עם פתיתי השלג המנצנצים, שנמכרים בחנויות למזכרות - ומצאתי שהם יכולים לעזור לי להמחיש לכם חלק ממה שקורה באירועי השמחה אותם אני יוצרת ומנחה במעגל משתתפים מצומצם.

התכנים המהותיים, שעוברים במעגל בין המשתתפים, וגורמים להתרגשות, להעצמה, לשמחה ומוסיפים עוד טעם ומשמעות לחיים - נוגעים בהנאה בכל אחד מהמשתתפים בזמן האירוע עצמו ושוקעים בליבם.

ואז, מידי פעם, במהלך החיים, בנקודות שבהן יש צורך להיזכר בהם ולהתחזק בעזרתם, החוגג/ת  פונה לתיבה בה נאספו תכנים אלה במהלך האירוע – כמו ניעור של כדור פתיתי השלג, שמציף את כל הפתיתים מעלה מחדש בעדינות וברכות.

אירועים אלה ממשיכים להדהד עוד שנים רבות לאחר סיומם...

19/01/2021

חגיגת יום הולדת לאמא / לאבא / לסבא / לסבתא

מזמינה אתכם לדמיין כמה מרגשת, משמחת ועוטפת באהבה תהיה חגיגת יום הולדת לאמא/לאבא/לסבא/לסבתא (שדילגנו עליה או עתידית), במעגל משתתפים מצומצם וקרוב (בבית או בחצר)... אירוע שימחיש ויביע בפניהם כמה ואיך הם משמעותיים ואהובים לכל אחד
מהמשתתפים - אחרי תקופת הקורונה בה הם היו לבד מנותקים מיקיריהם.

ותדמיינו גם חגיגת יום הולדת לכם או לחבר/ה עם הקרובים ביותר (חברים או משפחה, בבית או בחצר) בו תגלו כמה אהבה, שמחה ומשמעות יש בקשרים שבינכם.

ההזדמנות שבט"ו בשבט

ט"ו בשבט מביא אתו, בין היתר, למי שבוחר לשים לב אליו, סוג של תקווה ובטחון באמונה שעם סבלנות והתמדה, הכל יהיה בסדר.

אנחנו חוגגים עכשיו, בשלב שבו העצים עדיין לא פורחים ולא מלבלבים את החג של הטבע, כי אנחנו יודעים ובטוחים באמונה שלמה שהטבע יפרח וילבלב בקרוב מאוד.

והאדם משול לעץ השדה, לא ?

בשנים האחרונות זכיתי לערוך גם מעגלי נשים לקראת חגים שונים, ובינהם לכבוד חג ט"ו בשבט, שאפשרו לנשים שהשתתפו בהם לחבר בין המהות של החג לבין ההזדמנות והגילוי הפנימי שהוא מאפשר - תובנות שהן לקחו ליישום בחייהן האישים במהלך תקופת החג ובהמשך חייהן.

השנה, בתקופת הקורונה ולקראת החיים החדשים המצפים לנו בפתח, אני מזמינה אתכם (נשים וגברים כאחד), להתנסות בחלק קטן מתוכנו של מעגל ט"ו בשבט שלי.

תוכלו לנסות ולענות לעצמכם על שתי שאלות שיכוונו אתכם לטוב :

האחת: מהם השורשים שלך ? מה נותן לך יציבות ועוגן בחיים ? (הורים, בן/בת זוג, ילדים, לימודים, עבודה, מוסיקה, תכונות ויכולות שלך וכיוצ"ב)

והשניה : באיזה תחום בחייך את/ה מבקש/ת התחדשות ויכול להיעזר בשורשים אלה ?

במעגל חג בהנחייתי, אני בונה תוכן מקיף ושלם סביב שאלות אלה ושאלות נוספות, ובעזרתי, בעזרת כל משתתפי המעגל ובעזרת כלים נוספים בהם אני משתמשת – כולנו זוכים לחוויה מרגשת, מחזקת ומעצימה – שכל אחד לוקח לחייו.

מי ייתן ונזכה לחדש חגיגות אלה בקרוב במעגלי שמחה .

ט"ו בשבט שמח לכולנו

28/01/2021

חיבור חדש לחיים

ביום שישי האחרון שטוף השמש זכיתי לערוך לגלעד בר מצווה במעגל שמחה .

יצרתי עבורו ועבור משפחתו לכבוד בר המצווה שלו, אירוע שכלל את האנשים הקרובים אליו ביותר (גברים ונשים כאחד) - לאחר עבודת הכנה שלי מול ההורים, גיבוש הקונספט הספציפי והנכון למעגל של גלעד ומתן הנחיות מדויקות לכל אחד מהמשתתפים עם מה ואיך להגיע לחגיגה (בהתאם לאופיו, לעיסוקו ולטיב הקשר שלו עם גלעד וכמובן בהתאם לקונספט המיוחד שיצרתי למעגל ספציפי זה) .

המפגש היה מרגש, מעצים ובעיקר - מתנה איכותית לגלעד ולכל אחד ממשתתפי המעגל, שאני בטוחה שתמשיך ללוות אותם עוד שנים רבות .

בין אם אנחנו אוהבים זאת ובין אם לא, עולם האירועים כולו נכנס לעידן חדש שבו גודל האירוע ואיתו כמות המוזמנים ימשיכו להיות ככל הנראה מצומצמים. אני מקווה, שנוספה לכולנו מידה של "צניעות" בתקופה זו בכל תחום בחיינו. ובתחום האירועים : לא פעם שמענו בתקופה זו על אירוע שנחגג באופן צנוע, קטן ואינטימי. ראינו שלא חייבים "גדול" ,"יקר", "מנקר עיניים" על מנת שאירוע יהיה נכון, מדויק ומרגש (ואפילו- יותר!) .

הבשורה הטובה היא שיש לי את הפתרון המדהים (שאני מיישמת כבר מספר שנים), שהופך אירועים למשמעותיים ובלתי נשכחים, גם בהרכב מצומצם .

כל אחד יכול לחגוג אירוע בצורה מותאמת לתקופה החדשה בלי לוותר על איכות, התרגשות וזיכרון נפלא לשנים רבות .

 

ובמילותיו של אביו של הנער, אמיר סירקיס:

הילה,

לפני מספר ימים , הגעת לביתנו וסידרת את הסלון לקראת מעגל העצמה לגלעד בני הצעיר.

ההכנות למעגל היו עבורי משמעותיות ונדרשה ממני לא מעט השקעה ומחשבה כדי לעמוד במשימות שהטלת עלי,

ומסתבר שהטלת משימות דומות גם על שאר משתתפי המעגל.

בזמן ההכנות , לא הבנתי ולא הערכתי נכון את עוצמת האירוע שאת מכינה ויותר מזה , לא תיארתי כמה עוצמה יכול מעגל כזה לנסוך בגלעד.

תודה רבה שהדרכת והובלת אותי ואת בני משפחתי במסע המרגש והמדהים אל הבן שלי! 

לימים בריאים וללא קורונה, 

אמיר סירקיס.

 

ובמילותיה של האמא, ליאן:

"אין מספיק תודות להודות!

הכל. מההתחלה ועד הסוף היה פשוט מושלם!

מיצירת המעגל על הרצפה, כל הפרטים וכל הפריטים שיקפו ותיארו את גלעד שלנו.

הכל היה כל כך מדויק ומרגש.

הצלחת לגרום לאנשים להיות יצירתיים ובזכותך הם הצליחו להעביר לגלעד כל כך הרבה כח, תובנות, מחשבה, והצלחה לעתיד.

המעגל היה מלא כח עם כל כך הרבה אנרגיות חיוביות וכל כל הרבה שימחה ורגש.

אני כל כך שמחה ש"זרמתי" עם זה, שאת ואמיר הצלחתם לשכנע אותי.

לא הייתי מצליחה בחיים להעביר לגלעד את מה שהוא חווה במעגל.

תודה, תודה תודה רבה על *הכל* כל כך לא מובן מאליו! "

ליאן סירקיס

19/03/2021

מסיבה לכבוד כלה (מסיבת רווקות) - איכותית ומרגשת

לכבוד עונת החתונות שמתחילה לה ...

אני מציעה לכן מפגש בהנחייתי בו הכלה תקבל עצות ותובנות לחיי הנישואין, מתוך הקשרים המשמחים והאהבה שבינה לבין חברותיה- מפגש שיהיה מרגש ומשמעותי לכל אחת מהמשתתפות !!! ולא ישכח עוד שנים רבות .

23/03/2021

לכבוד חג הפסח

20/01/2021

לכבוד ליום הסרטן הבינלאומי שחל היום, אני מבקשת להביע הערכה רבה והוקרה לשרון איתן, מייסדת ויו"ר עמותת "שלובות – חיבור חדש לחיים", שעושה טוב לאנשים המתמודדים עם סרטן, ולאילן גרזי מנהל בימת הנוער ואולם מופת ברחובות, שמאפשר את קיום פעילויות העמותה בחלל הלובי של אולם מופת.

העמותה מארגנת פעילויות וסדנאות, שאינן מתחום הרפואי-פסיכולוגי, בתחומים של הנאה ופנאי, למתמודדים עם מחלת הסרטן.

פעילות העמותה התרחבה והיא כוללת סניפים בכל רחבי הארץ, ובימי הקורונה – המפגשים נערכים באמצעות הזום.

במסגרת מעגלי השמחה שאני עורכת, זכיתי להשתתף במיזם מבורך זה, ולערוך לכבוד נשות שלובות ברחובות, מעגל ט"ו בשבט בינואר 2019 .

היי ברוכה, שרון

04/02/2021

נולדתי ב - א באדר

ביום הולדת 50 שלי, לפני כשנתיים, הבת הבכורה המקסימה שלי נתנה לי במתנה אבן ועליה כתוב "משנכנס אדר מרבין בשמחה" – שריגשה אותי מאוד.

גם כי אני מאוד אוהבת אבנים (ואוספת אבנים שאני אוהבת מכל מקום...) וגם כי הדס אומרת לי כל חייה ובכל הזדמנות שאני משמחת אותה בעצם היותי, באופן שבו אני מתנהלת בחיים ומולה.

כנראה שלא במקרה מצאתי את עצמי עוסקת בקריירה השנייה שלי, ביצירה ובהנחיית מעגלי שמחה (אירועים עם מספר משתתפים קטן באווירה ביתית וחמה- בת/בר מצווה, יום הולדת מעל גיל 30, מסיבת רווקות, מסיבת גיוס, מעגלי נשים).

ההתרגשות, התכנים והמסרים שמקבלים כל משתתפי המעגל (מכל סוג שהוא) בסופו של דבר, מוסיפים עוד שמחה לחיים.

מאחלת לי ולכם מכל לבי, חודש טוב ושתהיה שמחה בחייכם. פשוט כי שמחה מעידה, בעיני, בין היתר, על ראיית והערכת ה -"יש" בחיינו .

11/02/2021

מעגל השמחה הראשון (בר מצווה) בשלהי הקורונה

18/02/2021

מי אני רוצה להיות ? מי אני כבר לא רוצה להיות ?

לכבוד חג פורים ואיתו התחפושות והמסכות, ובהשראת "מעגלי חג פורים" שלי, שאלתי את עצמי :

איזה "תפקיד" מקצועי או במערכות יחסים /תדמית/ התנהגות – כבר לא מתאימים לי יותר והגיע הזמן בשבילי למנן אותם אחרת (שאלה של מידה) או להיפרד מהם ?

מה מתאים לי לעשות/להיות, ואיך בדיוק ?

השנה האחרונה (תקופת הקורונה) עשתה לי חסד בכך שהראתה לי בכוח מי מה"תפקידים" שלקחתי על עצמי במערכות יחסים שונות כבר לא מתאים לי ...או שנדרשת לי בהם מידתיות שטנה שנכונה לי היום.

במקביל, שנה זו נתנה לי גם את הכוח לבחור במשהו אחר ! לנהוג ולעשות דברים שלא עשיתי אף פעם או לא העזתי לעשות.

פורים, השנה ובכלל, זו הזדמנות להוציא את הדברים מהכוח אל הפועל !!!

כמו להתחפש למה שבחרתי ולגלות שהכל טוב, ולא קרה כלום כתוצאה מהבחירה ואפילו להיפך ("ונהפוך הוא" של מגילת אסתר)

שווה שאלה

שיהיה לכולנו חג פורים שמח, ושנחווה "אורה ושמחה וששון ויקר " , אמן

25/02/2021

כשאחות של בת מצווה הגיעה לגיל מצוות  ומבקשת גם היא מעגל !

השבוע פנתה אלי שירה, ואמרה לי שבתה השנייה תהיה בקרוב בת 12 ושהיא ביקשה לחגוג את בת המצווה שלה, כמו שחגגנו לאחותה הבכורה לפני כ-3 שנים– במפגש חגיגי של בנות ונשות המשפחה (מעגל בת מצווה).

התרגשתי מאוד לשמע הדברים, כי מבחינתי בקשתה מעידה על החוויה שהייתה לה כשהייתה בת 9 , כאחות של ילדת בת המצווה.

במעגלי השמחה שלי (מכל הסוגים) כל מי שמשתתף במעגל (ללא תלות בגילו) זוכה לעבור חוויה חיובית מהותית, מרגשת ומשמחת, עוד בשלבי ההכנה לאירוע ובוודאי במהלכו.

והחוויה ממשיכה להדהד עוד שנים רבות אחריו...

בקשתה של כרמל משקפת את הצורך ואת הרצון שלה בקבלת תשומת ליבן האמיתית של בנות המשפחה הקרובות ביותר אליה (בכל טווח הגילאים), כשהפעם – תופנה אליה !

עכשיו אני מתחילה ליצור בהתרגשות את מעגל בת המצווה של כרמל : גיבוש הקונספט והתכנים שלו בהתאם לסיפורה האישי, דמותה ואופייה הייחודיים רק לה .

17/03/2021

הגיע הזמן לבחור !!!

איך את/ה רוצה לחגוג באמת את האירוע הבא שלך או של היקרים לך ? אירוע קטן ? אירוע גדול ?

בתקופת הקורונה שמענו לא פעם על אירוע שנחגג באופן צנוע, קטן ואינטימי.

ראינו שלא חייבים "גדול" ,"יקר", "מנקר עיניים" על מנת שאירוע יהיה נכון, מדויק ומרגש (ואפילו - יותר!) .

תקופת הקורונה הוסיפה לכולנו מידה של צניעות בכל תחום בחיינו.

אני מזמינה אותך לחשוב על אירוע קרוב שיהיה בחייך או בחיי היקרים לך – יום הולדת לעצמך, יום הולדת של אבא/אמא, בת/בר מצווה, מסיבת רווקות, מסיבת גיוס – ולחשוב איך נכון לך באמת לחגוג אותו ?

כל אחד יכול לחגוג אירוע בהרכב משתתפים מצומצם, בלי לוותר על איכות, התרגשות וזיכרון נפלא לשנים רבות .

אשמח לערוך עבורך את "מעגל השמחה" ולהפוך את האירוע שלך למשמעותי ובלתי נשכח.

אירוע קטן – עם משמעות גדולה !

כל אדם צריך מצרים / שיר מאת אמנון ריבק

כָּל אָדָם צָרִיך שֶׁתִּהְיֶה לוֹ

אֵיזוֹ מִצְרַיִם,

לִהְיוֹת מֹשֶׁה עַצְמוֹ מִתּוֹכָהּ

בְּיָד חֲזָקָה,

אוֹ בַּחֲרִיקַת שִׁנַּיִם.

כָּל אָדָם צָרִיך אֵימָה וַחֲשֵׁכָה גְּדוֹלָה,

וְנֶחָמָה, וְהַבְטָחָה, וְהַצָּלָה,

שֶׁיֵּדַע לָשֵׂאת עֵינָיו אֶל הַשָּׁמַיִם.

כָּל אָדָם צָרִיך תְּפִלָּה אַחַת,

שְׁתֵּהֵא שְׁגוּרָה אֶצְלוֹ עַל הַשְּׂפָתַיִם.

אָדָם צָרִיך פַּעַם אַחַת לְהִתְכּוֹפֵף -

כָּל אָדָם צָרִיך כָּתֵף.

כָּל אָדָם צָרִיך שֶׁתִּהְיֶה לוֹ אֵיזוֹ מִצְרַיִם,

לִגְאֹל עַצְּמוֹ מִמֶּנָה מִבֵּית עֲבָדִים,

לָצֵאת בַּחֲצִי הַלַּיִל אֶל מִדְבַּר הַפְּחָדִים,

לִצְעֹד הַיְשֵׁר אֶל תּוֹך הַמַּיִם,

לִרְאוֹתָם נִפְתָּחִים מִפָּנָיו לַצְּדָדִים.

כָּל אָדָם צָרִיך כָּתֵף,

לָשֵׂאת עָלֶיהָ אֶת עַצְמוֹת יוֹסֵף,

כָּל אָדָם צָרִיך לְהִזְדַּקֵּףְ.

כָּל אָדָם צָרִיך שֶׁתִּהְיֶה לוֹ

אֵיזוֹ מִצְרַיִם.

וִירוּשָׁלַיִם,

וּמַסָּע אָרוֹך אֱחָד,

לִזְכֹּר אוֹתוֹ לָעַד  

בְּכַפּוֹת הָרַגְלַיִם.

26/03/2021

המעגל של כרמל בתום מבצע " שומר החומות"

כמה טוב היה לחגוג היום בת מצווה לכרמל במעגל בנות משפחתה המורחבת בביתה !

חגיגת בת המצווה לכרמל אפשרה לכל אחת מהמשתתפות להיכנס לזמן מה למרחב שקט, שמנותק מהרעש בחוץ שליווה אותנו בימים האחרונים...

מרחב שאפשר לכל אחת להעניק לכרמל מתנה ערכית ומרגשת, שלא תשכח עוד שנים רבות.

עוצמת מעגלי השמחה שלי נובעת, בין היתר, דווקא מהפשטות שבהם – מפגש טהור ואמיתי שלא תלוי בגורמים פיזיים/חיצוניים/חומריים..., שנשען על המשאב האנושי : המהות והתוכן אותם מביאה כל אחת מהמשתתפות מחייה שלה, הנקשרים בעדינות בחוטי זהב למהותה ולצרכיה של החוגגת, בהתאם להנחייתי המוקדמת.

בתקווה לשמחות רבות בחיינו ולימים טובים ורגועים, אמן !

21/05/2021

קסם של מעגל ביער חולדה

במעגל בת המצווה שלי לירי שחגגנו ביום שישי האחרון אחר הצהריים ביער חולדה (ממש כמעט עד כניסת השבת), נוסף הקסם שמביא אתו הטבע אל תוך המעגל.

לירי זכתה לקבל מכל אחת מהמשתתפות המחשה של העוצמות שבה, ברכות ותובנות שמשלבות בין חייהן של המשתתפות לבין חייה שלה והכרה במעגל הנשים התומך שלה (שכולל גם נערות וחברות טובות).

האווירה שנוצרה בפיסת היער בה התקיים המעגל הגדילה את העוצמה של המעגל אצל כל אחת מהמשתתפות ובמיוחד אצל לירי (שהעצים מדברים אליה...).

מאחלת שמחות רבות לכולנו

30/05/2021

bottom of page