%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94%20%D7%A9%

,נעים מאוד

.

אני הילה פורת. בת 52. אמא ל-3 עלמות חן, נשואה לאהבת חיי, עורכת דין במקצועי ובעברי, ואישה מלאת שמחה ואהבה, שמתרגשת למלא את העולם במעגלי שמחה, שמוסיפים עוד טעם ומשמעות לחיים.

לא מדובר באירוע חד פעמי, עם הרבה אורחים, בחירת מנות, מפות, מפיות ומתנות כספיות אלא במשהו הרבה יותר גדול.

"מעגל שמחה" זו מתנה איכותית ומשמעותית שמגיעה לכל אדם. למי שחוגג, אבל לא רק. כל מי שמשתתף במעגל השמחה זוכה לעבור חוויה מהותית, מרגשת ומשמחת, עוד בשלבי ההכנה לאירוע בהדרכתי, וכמות החוגגים מתחלפת באיכות.

איכות האירוע מאפשרת למשתתפים שלא מכירים להתחבר, לאנשים שמכירים להכיר יותר לעומק ולכולם לעבור חוויה חיובית בלתי נשכחת, שמוסיפה עוד טעם ומשמעות לחיים.

"מעגלי שמחה" הם אירועי בוטיק קטנים ומיוחדים של עד 12 משתתפים, שמתכנסים יחד בכדי לחגוג בצורה ייחודית, מותאמת אישית ומאד משמעותית, נקודת זמן חשובה במעגל החיים (גיל מצוות, יום הולדת , מסיבת גיוס לנערות, מסיבת רווקות ועוד) עם האנשים המשמעותיים והקרובים ביותר לחוגג. "מעגלי שמחה" מאפשרים לחגוג אירוע מיוחד שבו גם החוגג וגם המשתתפים עוברים חוויה  מרגשת, ממלאת ומשמחת שממשיכה להדהד עוד שנים רבות.

גם במעגל שמחה מתקיים המשפט " השלם גדול מסך חלקיו" (אריסטו) כיון שכוחו של המעגל והחיבור האנושי שנוצר בו מוסיף עוצמה נוספת לכל מה שכל משתתף מביא איתו בנפרד.

?איך הגעתי לזה

ל"מעגלי שמחה" הגעתי בשנת 2012 , עוד לפני שהקורונה הגיעה ושינתה לכולנו סדרי עולם.

הייתי אז עורכת דין עם וותק של 23 שנה, בעלת משרד בוטיק בתחום דיני עבודה, מאות לקוחות ו-3 ספרים פרי עטי. מאוד אהבתי את עבודתי. כשהבת האמצעית שלי, התקרבה לגיל בת מצווה, היא בקשה ממני להכין עבורה חגיגה אינטימית עם בנות המשפחה בהנחיה אישית שלי, וכך התחיל משהו נוסף בחיי.

בניתי לה אירוע מיוחד ובמהלך הכנתו, זכיתי להכיר זוויות ואיכויות נוספות שלה, והזדמן לי לפגוש את הבת שלי ולהתאהב בה באור נוסף ואחר ממה שהכרתי ברצף החיים. נולד אירוע מופלא וקסום שעדיין מהדהד בחיינו.

אחרי האירוע הפרטי לבת שלי יצרתי והנחתי מעגלי עומק ושמחה נוספים בנושאים שונים ובתשוקה גדולה אך המשכתי לעסוק בעריכת דין, עד שהבנתי שהייעוד האמיתי שלי הוא הוא ללוות וליצור לאנשים חוויה דומה לזו שעברה עלי אישית, על בתי ועל החוגגים איתנו . החלטתי להתמקד במתנה שקבלתי שמאפשרת לאנשים לחגוג אחרת והופכת אירועים מצומצמים לחוויה איכותית ומשמעותית כל כך לכל המשתתפים.

כל מעגל הוא עולם

בין אם אנחנו אוהבים זאת ובין אם לא, עולם האירועים כולו נכנס כבר לעידן חדש שבו גודל האירוע ואיתו כמות המוזמנים ימשיכו להיות ככל הנראה מצומצמים מאד.

.הבשורה הטובה היא שיש לי את הפתרון המדהים, שיהפוך את האירוע שלכם למשמעותי ובלתי נשכח, גם בהרכב מצומצם.

מזמינה אותך לתת לעצמך הזדמנות לחגוג את האירוע שלך בצורה מותאמת לתקופה החדשה בלי לוותר על איכות, התרגשות וזיכרון נפלא לשנים רבות.

מתאים גם לך להתרגש ולחגוג אירוע מיוחד במשמעות גדולה, שלא יישכח שנים רבות?

מזמינה אותך לדבר איתי