top of page

הילה פורת

 יוצרת , מלווה ומנחה אירועי בוטיק במעגלי שמחה יחודיים

_46A8985.jpg

גם את יכולה לתת לבתך מתנת בת מצווה
ערכית ומרגשת שלא תשכח עוד שנים רבות,

ולחגוג את בת המצווה שלה באירוע שאינו "בת מיצווש" רגילה,
ובעלות נוחה לכל כיס !

כן הילה, תאמי לי פגישת היכרות והכוונה טלפונית אישית , בחינם

a17bb5_1187a76acd6646cdb3651b3fc86c6087_mv2.gif
a17bb5_1187a76acd6646cdb3651b3fc86c6087_mv2.gif
Image by Katie Harp
bow-christmas-gift_edited.png

אשמח להעניק לך מתנה!

שיחת היכרות והכוונה טלפונית אישית איתי,

ללא עלות וללא התחייבות,

שאחריה יהיו לך הכלים וההבנה כיצד להפוך את חווית בת המצווה

של בתך לייחודית ומשמעותית, כזאת שמתאימה לה בדיוק.

 
בעקבות השיחה האישית איתי,
תרגישי רגועה ובטוחה,

ויהיה לך ברור איך את יכולה לחגוג לבתך בת מצווה

שתמלא את כל הצרכים שלכם.

למי מתאימה שיחת הכוונה וייעוץ אישית איתי ?

למי שלא רוצה להיכנע ללחץ החברתי ולחגוג לבת שלה "בת מיצווש" שיגרתית ורגילה.

למי שרוצה להעניק לבתה מתנה ערכית, מרגשת ומשמחת, שלא תשכח עוד שנים רבות.

למי שרוצה לחזק את הקשר בינה לבין בתה ובינה לבין הקרובים אליה.

למי שלא רוצה לשבור תוכנית חסכון בשנת בת המצווה של בתה.

 

 אם התוכן הזה מדבר אליך, כדאי לך לשוחח איתי, בוודאות!

Mother and Daughter Love

אספר לך קצת עלי

אני הילה פורת. בת 55. אמא ל-3 עלמות חן, נשואה לאהבת חיי, עורכת דין במקצועי, ואישה מלאת שמחה ואהבה, שמתרגשת למלא את העולם גם במעגלי שמחה, שמוסיפים עוד טעם ומשמעות לחיים.


בשנת  2012 ,כשהבת האמצעית שלי, התקרבה לגיל בת מצווה, היא בקשה ממני להכין עבורה חגיגה אינטימית עם בנות המשפחה בהנחיה אישית שלי, וכך התחיל משהו נוסף בחיי.


בניתי לה אירוע מיוחד ובמהלך הכנתו, זכיתי להכיר זוויות ואיכויות נוספות שלה, והזדמן לי לפגוש את הבת שלי ולהתאהב בה באור נוסף ואחר ממה שהכרתי ברצף החיים. נולד אירוע מופלא וקסום שעדיין מהדהד בחיינו.


מאז האירוע הפרטי לבת שלי, אני ממשיכה ליצור ולהנחות מעגלי עומק ושמחה נוספים בנושאים שונים, במקביל לעיסוקי בעריכת דין כעו"ד מומחית בתחום דיני העבודה, כשאני נהנית גם ללוות וליצור לאנשים חוויה דומה לזו שעברה עלי אישית, על בתי ועל החוגגים אתנו . 

תמונה הורסת שלי.jfif
_46A8989.jpg
תמונה הורסת שלי.jfif
_46A8468.jpg

וקצת על "מעגל בת מצווה"

אין מילים, תמונות או סרטונים שיוכלו לתאר את עוצמת החוויה הכוללת, אותה חווה האם של ילדת בת המצווה, כל אחת מהמשתתפות במעגל וילדת בת המצווה עצמה - החל משלב ההכנות למעגל (שנעשה בהדרכה אישית צמודה שלי), במעגל עצמו ובשנים שלאחריו (רק מי שהשתתף במעגל ממש מבין...).
 

מדובר בחגיגה קטנה של עד 12 משתתפות, שמתכנסות יחד בכדי לחגוג בצורה ייחודית, מותאמת אישית ומאד משמעותית, את בת המצווה של הילדה, עם בנות המשפחה (בכל קשת הגילאים) המשמעותיות והקרובות ביותר לילדת בת המצווה.


לאחר פגישת היכרות עם האם, אני מגבשת את הקונספט של המעגל והתכנים המדוייקים שיעלו במסגרתו, ונבחרות המשתתפות בו. לאחר מכן, אני מדריכה את האם ואת כל אחת מהמשתתפות שנבחרו עם מה ואיך להגיע למעגל.

כל מעגל הוא עולם! ומתקיים בו המשפט "השלם גדול מסך חלקיו".
אני יוצרת מעגל בת מצווה מיוחד וייחודי לכל ילדה שבו כל אחת מהמשתתפות משקפת לבת המצווה את העוצמות והחוזקות שבה, ונותנת לה מעולמה האישי, ברכות וערכים להמשך חייה בהתאם לצרכיה של החוגגת ולעולמה של כל משתתפת. יצירה של ממש! המפגש במעגל ערכי, מהותי ומרגש!


לא מדובר באירוע חד פעמי, עם הרבה אורחים, בחירת מנות, מפות, מפיות ומתנות כספיות אלא במשהו הרבה יותר גדול. כמות החוגגים מתחלפת באיכות. המעגל הוא מתנה איכותית ומשמעותית שמגיעה לכל אחת. למי שחוגגת, אבל לא רק. כל מי שמשתתפת במעגל זוכה לעבור חוויה מהותית, מרגשת ומשמחת, עוד בשלבי ההכנה לאירוע...


איכות האירוע מאפשרת למשתתפות שלא מכירות להתחבר, למשתתפות שמכירות להכיר יותר לעומק ולכולן לעבור חוויה חיובית בלתי נשכחת, שמוסיפה עוד טעם ומשמעות לחיים. החוויה במעגל מרגשת, ממלאת ומשמחת וממשיכה להדהד עוד שנים רבות, וילדת בת המצווה זוכה בעקבות המעגל, גם לחיזוק משמעותי (בעקבות שיקוף עדין של מי שהיא והמתנות איתן הגיעה לעולם ובעקבות תחושת החיבור והתמיכה לנשים ולבנות שבחייה).

מעגל בת מצווה שהוא ממש מתנה לחיים!!!

תמונה הורסת שלי.jfif
_46A9010.jpg

לקוחות מספרים עליי במשך השנים...

יעל / גולן / אלון / אור / שחר /מיה ומוישלה

הילה היקרה,
יש אומרים ששמו של אדם מעיד עליו. כמות האור שאת מקרינה, העוצמה שהיא משדרת, הרגישות במינון הנכון, מקיפים אותך באור ענק. בכל פעם שהצטלבו דרכנו הוקסמתי ממי שאת והיה לי ברור שאני רוצה להכניס אותך למקום הכי יקר לי בעולם , המשפחה שלי.
אנחנו רוצים להודות לך על התהליך המשמעותי והחוויה המשפחתית שעטפת אותנו בה. אני משוכנע שכולנו ננצור את החוויה הזו כל החיים.

_46A7928.jpg

דפנה פינטו

​ ממליצה בחום על מעגלי השמחה של הילה! חגגנו בת מצווה לבת שלי עינב והילה הפכה את החגיגה לייחודית, מלאת משמעות ואהבה. כי מה יותר משמעותי מהגדת לבתך (כן יש לנו הרבה מה להגיד). כל נשות המשפחה (סבתות, דודות, בנות דודות...) התאספו לערב קסום וכל אחת הכינה לעינב תשורות בעלות משמעות ומסרים. הילה עזרה לנו בכל השלבים, החל מהדרכת כל אחת מהמשתתפות להכנת התשורות בתקופה שלפני החגיגה וכלה בהנחיית הערב ברגישות ובאהבה. הערב היה קסום ומגבש (למדנו כולנו עוד קצת אחת על השנייה).

_46A8902_edited.jpg

בת עמי פוזניאק

הילה יקרה תודה רבה.

היה לנו מפגש נפלא ומלא באור.

את היית כה מעודנת, גרמת למפגש הזה לזרום בנינוחות. הייתה תחושה נפלאה של אחווה ובאמת של התכוונות טובה למען טליה. את אישה יקרה.

_46A7876_edited.jpg

טליה פוזניאק
(ילדת בת המצווה)

הילה יקרה,
רוצה לומר לך תודה על הערב הנפלא.
החוויה שלי מהמעגל שבו חגגנו לי בת מצוה עם כל הנשים החשובות בחיי, הייתה חוויה מיוחדת בלתי נשכחת. קופסת המתנות מהערב הזה עומדת עדין באותו המקום. אני מסתכלת בה די הרבה ומודה לך שנתת לי את החוויה הזו. מקווה שעוד הרבה בנות מצווה יזכו לערב שכזה.

_46A8289_edited.jpg

עדי סבר
(אמא של לירי בת המצווה)

ריגשת אותנו מאוד במפגש  שהענקת לנו.
המפגש היה מרתק, עוצמתי, מרשים, מעמיק, יצירתי ומעורר מחשבה. עוד לא התפנינו להפנים את כל החוויות הנפלאות שעברו עלינו בו. מודה לך על הרגעים המופלאים והמרגשים שהענקת לנו.

_46A9010_edited.jpg

מלכה פרידמן(סבתה של לירי בת המצווה)

הילה יקרה,חזרתי מהמעגל  נרגשת כולי וצריכה זמן לעכל חוויה עוצמתית שכזאת. הצלחת להפעיל את כולנו ולהוציא מאיתנו רגשות אמת.תודה לך  על מה שאת ועל מי שאת כל כך מיוחדת ומוכשרת

_46A8654_edited.jpg

ליאן
(דודתה של עדן בת המצווה)

הילה,
כבר יומיים אחרי מעגל בת מצווה כשאני הדודה של ילדת בת המצווה (עדן) ועדיין מנסה לעכל את מה שחוויתי, שחווינו כולנו. היה פשוט מטורף!
היה חוויתי, עוצמתי, מרגש ומצחיק. הצלחת לקלוע בול לנשים, לנערות ולילדות שבינינו, כך שהוצאת מכל אחת מאיתנו את המהויות והתכנים שהיה כל כך חשוב לשקף לעדן כדי שתתחזק ותעצים להמשך חייה.
והכל תוך שיצרת בינינו אווירה נעימה, לא כבדה, מחברת ועוטפת את עדן באהבה.
החיבור שנוצר בין כל המשתתפות במעגל העמיק את הקשר בינינו. לי אישית ייקח עוד זמן לעכל את מה שחוויתי שם. זכיתי להכיר אישה כל כך חכמה, כל כך רגישה, מלאת נתינה ומלאת אהבה. בהחלט השארת טעם של עוד.
היה מוצלח מאוד.
תודה רבה על חוויה שונה ומלכדת.
יישר כח!

_46A9011_edited.jpg

שירה
(אמא של עדן)

תודה על  מעגל בת המצווה המקסים שערכת לבתי עדן.

לא ידעתי למה לצפות וזה היה  מפגש מאד מרגש ומעצים. באופן אישי שמחתי והיה לי חשוב לשמוע את מה שבנות המשפחה חושבות על עדן ונהנתי מאוד.
גם עדן שלא ידעה למה לצפות , נהנתה מאוד ואני מאמינה שהתכנים שהעברנו אליה במעגל זה יעזרו לה להבין כמה איכויות כל כך משמעותיות יש בתוכה , והיא תצא לאט לאט מהכונכיה שבה היא נמצאת.
תודה על החיבור שיצרת בין כל אחת מהמשתתפות לבין עדן דרך מקומות אחרים (במסגרת ה״משימות״ שנתת לנו להכין לקראת המעגל) שגם חיברו אותנו לעצמנו...
אני עדיין בהיי מזה

_46A8903_edited.jpg

משה יוסף
(אביו של בר המצווה )

בימים בהם אנחנו משרטטים מחדש את מעגלי החיים ואירועים המוניים הופכים לזכרון רחוק מאוד, מרגיש צורך לשתף אתכם בהפקה מדהימה שיזמתי למשפחתי לפני שנתיים. קיץ 2018 חגיגת בר המצווה לאלון ילד הסנדוויץ הכפול. במקום לרוץ לבחור אולם, דיג'י, טעימות (לבחור 17 סלטים שלכולם אותו הטעם) ובר משקאות. כבר אז  ב - 2018 חיפשנו משהו אחר. משהו מעצים עם תוכן, משהו אחר... היה לי ברור שלמשפחה שלי אבחר את הטוב ביותר.
ברגע שפגשתי את הילה מ"מעגלי שמחה" הבנתי שסוף סוף מצאתי. הילה יצרה מעגל משפחתי מצומצם של האנשים הקרובים ביותר לאלון. פגשה את כל המשתתפים, נתנה הנחיות ברורות, שאלה שאלות וכולנו יצאנו לחיפוש עצמי ועבודת הכנה למפגש. החיבור להילה היה ללא ספק עטוף הילה. ואני מאחל לכל מי שארוע כזה מולו  לצאת באותה תחושה שיצאתי מהאירוע של אלון. אין לי ספק שמעגל השמחה של הילה יצר לאלון ולנו מתנה איכותית שתלווה אותנו כל החיים."

_46A8039_edited.jpg

אמיר סירקיס
(אביו של גלעד בר המצווה)

הילה,
לפני מספר ימים, הגעת לביתנו וסידרת את הסלון לקראת מעגל העצמה לגלעד בני הצעיר.

ההכנות למעגל היו עבורי משמעותיות ונדרשה ממני לא מעט השקעה ומחשבה כדי לעמוד במשימות שהטלת עלי, ומסתבר שהטלת משימות דומות גם על שאר משתתפי המעגל. בזמן ההכנות, לא הבנתי ולא הערכתי נכון את עוצמת האירוע שאת מכינה ויותר מזה, לא תיארתי כמה עוצמה יכול מעגל כזה לנסוך בגלעד.
תודה רבה שהדרכת והובלת אותי ואת בני משפחתי במסע המרגש והמדהים אל הבן שלי!
לימים בריאים וללא קורונה.

_46A8468_edited.jpg
Anchor 1
Image by Katie Harp

מלאי עכשיו פרטים לתיאום שיחת היכרות והכוונה אישית איתי
או התקשרי ישירות אלי 052-2537210 ואחזור אליך בהקדם האפשרי
(השיחה ללא עלות וללא שום התחייבות מצידך )

bottom of page